Gönderen Konu: Bu kulüp'e bir Maskot gerek  (Okunma sayısı 5683 defa)

Çevrimdışı Çağatay Emre Ünal

• OTOKON Üyesi
  • *
  • Make it Happen
Bu kulüp'e bir Maskot gerek
« : Ekim 14, 2015, 09:57:38 ÖS »
Evet başlıkta da dediğim gibi, yani videolar izledim daha önce ve birkaç gündür de sunumlara katılıyorum, dikkatimi çekti bizim simgemiz var, büyük bir organizasyon ve karşılamada da görünürde her şey iyi fakat eksik. Biz en büyük robot yarışmasını düzenliyoruz ülkedeki, haliyle robot deyince insan kapıda bir karşılama ekibi olarak sadece görevli kişileri görmeyi ummuyor ben şahsen bir Arçelik'in Çelik robotu gibi bir robot görmeyi isterim veya birkaç tane. Çok fonksiyonu olmasa da olur, belli başlı birkaç selamlama hareketi ve belki ituro ekibinin hazırladığı Robot Olimpiyatlarına hoşgeldiniz, iyi eğlenceler dese ve göz kırpma gibi bir işlevi de olsa hem çekeceğimiz tanıtım videosu daha çok ilgi görür hem daha çok kişi merak sarar diye düşünüyorum. Geçen bir sunumda mesela bir yarışmacının bir yapay kol yaptığını görmüştük bundan yapsak kolu oynasa ve konuşsa yine bize büyük bir yararı olur diye düşünüyorum. Sizden de fikirlerinizi almak isterim.
Follow Your Dreams

Çevrimdışı Hasan Murat

• Mezun olmuş OTOKON'cu
  • *
Ynt: Bu kulüp'e bir Maskot gerek
« Yanıtla #1 : Mart 25, 2017, 03:28:23 ÖÖ »
Bence çok iyi düşünce!

Çağatay Emre kardeşim bana ulaşırsan sana Tuğrul ve Özcan isimli iki eski üye arkadaşın iletişim bilgilerini vereyim. Onlar da bu konuda çalışmalar yapmıştı aydınlatıcı olacaktır eminim.