Gönderen Konu: DesignSpark PCB Tool  (Okunma sayısı 6143 defa)

Çevrimdışı Orhun Süzer

• Mezun olmuş OTOKON'cu
  • *
DesignSpark PCB Tool
« : Mart 12, 2012, 02:10:22 ÖS »
Geçen Embedded World fuarında böyle bir olayın yeni versionunun tanıtımı yapıldı.. Designspark, PCB tool'u. Üstelik tamamen free...

http://www.designspark.com/pcb

O gün biraz göz gezdirdim fena değildi, 3 boyut olsun, kullanıcı tanımlı paketler olsun.. Güzeldi. Bir bakın derim.
olmuş..

Çevrimdışı İsmail ULUTÜRK

• Mezun olmuş OTOKON'cu
  • *
  • Festina Lente
Ynt: DesignSpark PCB Tool
« Yanıtla #1 : Mart 12, 2012, 02:23:40 ÖS »
Ben de bayağı beğendim, calculatorlar falan da güzel özellikler, indirip bir kullanmak lazım ama ne kadar stabil çalışıyor, masabaşı lisansı $500 civarı olan yazılımlardan bir eksiği yok fazlası var gibi gözüküyor.
Progress isn't made by early risers. It's made by lazy men trying to find easier ways to do something.
- Robert Heinlein

Çevrimdışı Altuğ Yıldırım

• Mezun olmuş OTOKON'cu
  • *
« Yanıtla #2 : Mart 13, 2012, 12:46:21 ÖÖ »
Deneyemedim ama çok iyi gibi duruyor en kısa zamanda deneyip yeri dönüş yapacağım :) Gerçi o calculatorları kullanamam ama onu da ismayil halletsin v.v
A human being should be able to change a diaper, plan an invasion, butcher a hog, conn a ship, design a building, take orders, give orders, cooperate, act alone, solve equations, analyze a new problem, program a computer, cook a tasty meal, fight efficiently, die gallantly. Specialization is for insects.
- Robert Heinlein

Çevrimdışı Orhun Süzer

• Mezun olmuş OTOKON'cu
  • *
« Yanıtla #3 : Şubat 28, 2014, 08:36:04 ÖS »
O zamandan bu zamana 2 sene geçmiş. Adamlar 6.0'ı çıkarmışlar. Dün embedded worldde gidip konuştum. Şöyle iyi böyle iyi diyip duruyorlar. Malum, yoğurtçu yoğurdum kara demeyecek ya.. Sizden var mı yeni bir geri bildirim, yeni bir iyi/kötü deneyim?
olmuş..